خرید قسطی استوک

با توجه به نیاز جامعه و گسترش علوم کامپیوتری در جامعه علمی و دانشگاهی و آموزشی کشور فروشگاه قرمزاستوک برای پیشبرد اهداف بلند مدت خوب مبادرت به فروش اقساطی لپ تاپ های استوک و دست دوم کرده است.

از هم اکنون امکان خرید قسطی از قرمز استوک با چک یا سفته با همکاری بهترین مجموعه های کشور فراهم شد.

شما می‌توانید از طریق مجموعه های زیر از قرمز استوک به صورت قسطی خرید کنید:

۱- مجموعه لندو(lendo.ir)

لندوهایی ها توی سایتشون خودشون رو اینجوری معرفی میکنن:

همین حالا چه رویایی دارید؟!

گاهی یک رویا آنقدر هیجان‌انگیز است که باید همین حالا اتفاق بیفتد! گاهی یک رویا در اولویت است و شرایط رسیدن به آن، باید همین حالا فراهم شود وگرنه رویا بیات می‌شود. اگر چنین رویایی دارید، برای رسیدن به آن چه کار می‌کنید؟
اصلا یک سوال جذاب‌تر!
اگر کسی بگوید همین حالا هزینه رویایتان را پرداخت می‌کند و به شما زمان می‌دهد تا خُردخُرد هزینه را بازگردانید، چه کار می‌کنید؟

نام آن یک نفر لِندو است؛ خرید اقساطی از فروشگاه‌های آنلاین!

لِندو نام تجاری شرکت ما یعنی «هوشمند آرمان گستر آریا» است. اگر هنوز دو دل هستید، شماره ثبت ما هم «۵۱۰۱۳۶» است. ما در اردیبهشت ۹۴ شروع کردیم و تلاشمان همیشه این بود کاری کنیم که شما بتوانید از فروشگاه‌های آنلاین، به‌راحتی و اقساطی خرید کنید.

  • ما از شما ضامن نمی‌خواهیم چون نباید کار را برای شما سخت کنیم. قرار است تمام مراحل دریافت اعتبار برای شما ساده، سریع و آنلاین باشد.
  • ما فقط با چک اعتبار نمی‌دهیم چون نباید به این دلیلِ کوچک، کسی از رویای خود محروم شود. ما امکان خرید اقساطی با سفته هم داریم.
  • ما جریمه دیرکرد نمی‌گیریم چون نباید آرامش‌خاطر شما را بگیریم. احساس مسئولیت‌پذیری شما برای ما کافی است.

ما توانایی فراهم کردن این امکانات را داریم چون از طریق فن‌آوری یادگیری ماشین (Machine Learning) می‌‍توانیم مشتریان را از نظر اعتباری رتبه‌بندی کنیم! پس برای تهیه هر چه که نیاز دارید، از کالا گرفته تا بلیت سفر، بیمه، خدمات و… روی ما حساب کنید. خرید اقساطی با ما خیلی راحت است! کافیست این راهنما را بخوانید.
اگر درباره آینده لِندو هم بپرسید، تلاش می‌کنیم تحول بسیار بزرگی در نظام اعتباری ایجاد کنیم تا با ارائه تسهیلات سریع و آسان، همه مردم بتوانند به راحتی اعتبار دریافت کنند…
داستان ما را اینجا بخوانید!

جهت مشاهده راهنمای خرید از لندو اینجا کلیک کنید.

جهت مشاهده راهنمای خرید از لندو اینجا کلیک کنید.

 

۲- مجموعه قسطا(ghesta.ir)

قسطایی ها توی سایتشون خودشون رو اینجوری معرفی میکنن:

قسطا به همت جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف با هدف تسهیل خرید قسطی منصفانه برای عموم افراد جامعه ایجاد شده است.

ما بر آن باوریم که مشتریان، مهمترین دارایی ما هستند؛ به همین جهت افزایش قدرت خرید مشتریان مهمترین هدف ماست. فراهم آوردن امکان خرید قسطی و تسهیل شرایط تا حد امکان گامی است که قسطا در همین راه برداشته است.

جهت مشاهده راهنمای خرید از قسطا اینجا کلیک کنید.

جهت مشاهده راهنمای خرید از قسطا اینجا کلیک کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *